Tajemnice fallusa

To nie różdżka Harry’ego Pottera sprawia, że ON podnosi się na nasz widok.

onaion1.jpg Pewna studentka medycyny na egzaminie stwierdziła, że w penisie znajduje się kość. Egzaminator pogratulował narzeczonego i oblał ją. Choć czasami trudno uwierzyć, że nie miała racji, to rzeczywiście w męskim członku nie ma ani kości, ani nawet chrząstek. Z punktu widzenia kobiety to dobrze, bo gościnne, delikatne i miękkie wnętrze naszego ciała nie jest narażone na urazy. Z punktu widzenia mężczyzny to też wygodniejsza sytuacja – trudno złamać coś, co nie ma kości, a gips i temblak w tym wypadku byłyby naprawdę krępujące.

Następstwa skostnienia penisa mogłyby być okropne i nieprzewidywalne. Powiedzenie, że coś stanęło kością w gardle świadczyłoby źle o miłości francuskiej (nie mówiąc już o możliwości wybicia zębów). Z arsenału ars amandi wyleciałaby ponad połowa pozycji.

Erekcja nie jest również związana z wyrabianiem bicepsów. Nie ma takiego mięśnia, który jest odpowiedzialny za kąt nachylenia, czy raczej kąt podniesienia penisa. Dlatego nie ma co liczyć na kolegów z siłowni. Regularne ćwiczenia niczego nie gwarantują. Może nie całkiem, bo dobrze umięśnione ręce wyglądają podniecająco, mogą unieść nas w górę i posadzić na stole albo trzymać przez cały czas w powietrzu. Ale nie mają wpływu na usztywnienie stanowiska.

Nie jest też tajemnicą, że to nie różdżka Harry’ego Pottera sprawia, że penis podnosi się na nasz widok. Gdybyśmy rozcięły go wzdłuż (stanowczo odradzam) to zobaczymy w środku po stronie górnej dwa ciała jamiste i jedno ciało gąbczaste po stronie dolnej. To ostatnie jest dłuższe i cieńsze – zawiera cewkę moczową, której końcem jest maleńki otworek w kształcie usteczek na szczycie żołędzi. Ciała jamiste wypełnia krew, co powoduje wzwód. Ot, cała tajemnica – wystarczy nie doprowadzać do furii, a krew zamiast uderzać do głowy popłynie w kierunku ciał jamistych.
Stymulacja psychiczna lub pobudzenie zakończeń nerwów czuciowych w strefach erogennych, czyli mówiąc zwyczajnie, czułe słówka, ssanie dolnego płatka ucha i masaż pośladków, wywołują odpowiedni odruch układu nerwowego: krew płynie we właściwym kierunku i jest zatrzymywana w fallusie. Jak magiczny eliksir profesora Snape’a (bo nieznany jest dokładnie jego mechanizm działania) erekcję ułatwia testosteron, wydzielany przez specjalne komórki penisa. Jego trzon jest podobnie unerwiony jak pochwa, a wędzidełko łączące go z żołędzią jest szczególnie czułym na bodźce miejscem ciała mężczyzny.

Co się stanie, kiedy poruszymy wszystkie te wrażliwe miejsca? Następuje orgazm, a jeszcze lepiej dwa – jego i twój. Ty ostatecznie możesz zacisnąć zęby i mięśnie pochwy, jęknąć albo krzyknąć i po wszystkim. Mężczyzna tak łatwo się nie wykpi, najbardziej ewidentnym dowodem jego orgazmu jest wytrysk. W odpowiednim momencie nasienie przedostaje się do cewki moczowej. Skurcz zwieraczy uniemożliwia cofnięcie się spermy, a następnie mięśnie dna miednicy wyrzucają ją na zewnątrz. Jedna porcja uwolnionego nasienia to 200 do 500 milionów plemników, męskie hormony, witaminy, potas, żelazo, związki mineralne i mnóstwo innych wartościowych składników. Każdy plemnik to wyborny komplet białek, genów, chromosomów, enzymów, witamin i ładunków bioelektrycznych. Po prostu życiodajny koktajl. Jeśli narobiłam ci smaku to ostrzegam, że wartość odżywcza (nie kaloryczna) łyżeczki nasienia (mniej więcej efekt jednego wytrysku) jest równa dwóm stekom, dziesięciu jajkom, sześciu pomarańczom i dwóm cytrynom łącznie. Na diecie lepiej jednak łykać multiwitaminy i uprawiać seks tradycyjnie.

źródło

Komentarze 3 to “Tajemnice fallusa”

 1. kawa3603 Says:

  To tam nie ma kości ? :>
  Byłam przekonana, że jest ! :P

 2. Lukas Says:

  dziwnie by było jak bym cały czas namiot miał. Może jak bym szedł z żoną na zakupy (biorąc pod uwagę ile zakupów robi) zawiesił bym sobie reklamówki na tak zwanej kości

 3. lampucera Says:

  zdawało Ci się kawa:D


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: