Jak rozpalić jego zmysły?

Nic tak nie odświeża związku, jak wspólne przeżywanie erotycznego szaleństwa.

onaion.jpg Niewykluczone, że w Wasze życie wkradła się rutyna. To częsty problem par, które od wielu lat są razem.

Przyczyną znudzenia seksem bywa „konserwatyzm” w łóżku, niechęć do eksperymentowania. Może i Wy, jak co druga para w Polsce, traktujecie intymność nazbyt poważnie.

Poznaj przyczyny
Seks powinien być eksplozją radości, nie smutnym rytuałem. Na początek spróbuj poznać prawdziwe powody chłodu, jaki okazuje Ci mąż. Być może chciałby, żebyście kochali się inaczej. Albo brakuje mu poczucia bliskości. Według powszechnej opinii tylko kobiety potrzebują ciepła, wyrozumiałości, świadomości, że są kochane. Nic bardziej mylnego. Mężczyźni, szczególnie pozostający w długoletnich związkach, też tego pragną. A kiedy ich oczekiwania nie zostają spełnione, zamykają się w sobie, tłumią żal. Efektem bywa niechęć do współżycia.

Okazuj mężowi więcej miłości
Nawet jeśli w głębi duszy masz mu za złe, że się Tobą nie interesuje tak jak dawniej. Zastanów się, czy także Twoje zachowanie wobec niego nie zmieniło się w ciągu ostatnich lat. Może kiedyś byłaś przymilną kotką, a teraz stałaś się drapieżną kocicą. Może przytyłaś i nie dbasz o to, jak wyglądasz. Albo przestałaś zachwycać się jego zaletami, zapewniać, że jest wyjątkowy i jedyny. Może nocą, zamiast przytulać się do niego, odwracasz się na drugi bok. Powróć do dobrych zwyczajów z czasów, kiedy seks był dla Was wielką przygodą. I pamiętaj: jeśli on nie ma w danej chwili ochoty na seks, nie zmuszaj go. Zrób mu delikatny masaż całego ciała. A nuż wyniknie z tego coś niezwykłego?

Zaskocz swojego mężczyznę
Im więcej wykażesz inwencji, tym bardziej prawdopodobne, że odnajdziecie dawną bliskość. Wymyśl coś oryginalnego, zabawnego. Mężczyźni uwielbiają nowe wyzwania, a nic tak nie odświeża związku, jak wspólne przeżywanie erotycznego szaleństwa. Nie rezygnuj z eksperymentów, nawet jeśli początkowo będziecie czuć się trochę niezręcznie. Następnym razem to on zaskoczy Ciebie!

źródło

Komentarzy 8 to “Jak rozpalić jego zmysły?”

 1. joe Says:

  blebleble

 2. nie trzeba o tym pisać Says:

  nie trzeba o tym pisać, kiedyś nie pisano i dobrze było.

 3. wredzizna Says:

  Mnie tam rozpalać nie ma potrzeby. :)

 4. Darek Says:

  A jak rozpalić jej zmysły?:)

 5. lafirynda Says:

  Rutyna jest preludium do zdrady;-)

 6. Darek Says:

  A zdrada jest preludium do rutyny haha:)

 7. ss Says:

  no ja się z tym zgadzam. faceci normalnie są onieśmieleni gdy kobieta wymyśli coś szalonego… Myślę, że sam niejednokrotnie miewałem szalone pomysły i tym mogłem kogoś do siebie zrażać. dobry tekst

 8. Sauny Says:

  Osobiście wydaje mi się, że wina leży po obu stronach. Mężczyźni po pewnym czasie przestają dbać o swoje żony, a żony przestają kokietować swoich mężów. Obie strony znudzone codziennym życiem szukają pocieszenia u kochanki lub kochanka.


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: